Sala weselna w Restauracji Hotelu ***Best Inn

Organizacja przyjęcia weselnego


Pięknie urządzony ogród, otaczający las, wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna obsługa powodują, że Hotel Best Inn jest idealnym miejscem na zorganizowanie własnego wesela. Całość uzupełnia przestronna i elegancko urządzona sala, w której swobodnie zmieści się ponad 100 osób. Narzeczonym, którzy zdecydują się na nasze sale weselne zapewniamy pełną dekorację stołów i sali. Na życzenie możemy także przygotować dekoracje w kościele, wiązanki ślubne, czy upominki dla gości weselnych.Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez powoduje, że dostarczamy Państwu usługi najwyższej jakości.

organizations invited, love letters

Dekoracja sali – zdjęcia  

Menu


Dla większości narzeczonych organizujących u nas swoje wesele najważniejsze jest jedzenie. Swoim gościom zapewniamy duży wybór przystawek, zup, dań głównych, deserów i zakąsek oraz wysoką jakość ich wykonania i podania. Naszą specjalnością są dania kuchni polskiej, ale nie boimy się wyzwań i oferujemy także inne smaki niespotykane na co dzień. Na specjalne życzenie serwujemy gościom weselnym pieczonego prosiaka, pieczonego indyka, stół wiejski czy fontannę czekoladową.

Poniżej garść informacji: 

Sala pomieści do 120 osób. Najlepiej rozpocząć wesele około godziny 18 do godziny 4.00. Posiłki podajemy płynnie , by stół nie był pusty. Zaczynamy obiadem. Po obiedzie jest krótka przerwa na pierwszy taniec. W tym czasie przygotowujemy stół do kawy z ciastem. Po kawie przygotowujemy sie do zakąsek. Zakąski zimne są podawane systematycznie do konca wesela. Około 21-22 możemy podać pieczonego prosiaka (jako atrakcję) . Przed północą są oczepiny, które poprzedzamy uroczystym wejsciem tortu weselnego. (serwowana kawa). Nastepnie podajemy ciepłe danie np goloneczki i szaszłyki lub barszczyk z pasztecikiem. Dalszy ciąg zimnych zakąsek aż do zakonczenia wesela do godziny 4.00 . Krótko przed zakończeniem kolacja na ciepło np: żurek lub flaczki .

Poprawiny: 

Poprawiny , to nowa dekoracja sali (serwetki gastronomiczne , wymiana obrusów, świec, ) Wszystkie potrawy z wesela sa podgrzane i podane ponownie . Dodatkowo przygotowujemy jedną porcję mięsa na “świeżo”. Uwaga!!!  Nie pobieramy dodatkowych oplat za „korkowe”itp..

Noclegi:

Hotel ***Best INN oddaje do Państwa dyspozycji 70 pokoi w konfiguracji 1,2,3,4 osobowej dla max 200 osób. Promocyjna  cena za nocleg dla gości weselnych 60 zł osobę , apartament dla nowożeńców gratis.

 

Dodatkowe propozycje chetnie przedstawi Państwu nasza  konsultantka ślubna

pani Beata, która czeka na Wasze pytania pod numerem  tel. 605 688 328

Wedding reception place ready for guests. table with food and drink beautifully served festive table in the great hall. Soft focus, selective focus


Wesele to dla większości narzeczonych najważniejszy dzień w życiu, który ma być idealny i niezapomniany. W celu jego uatrakcyjnienia możemy zaproponować występ magika i pokaz tańca towarzyskiego. Narzeczonym w prezencie ślubnym oferujemy apartament małżeński DE LUX. Na życzenie gości przygotowujemy romantyczną dekorację pokoju, muzykę i szampana. Pokoje o preferencyjnych cenach można zarezerwować także dla gości weselnych.

Pieczony prosiak w serwowany gościom w ogrodzie Hotelu Best INN – zdjęcia 

Nowość : Ślub i Wesele w plenerze w Hotelu Best INN

porady praktyczne

Pamiętajcie, w naszej strefie klimatycznej konieczne jest zapewnienie sobie „dachu” nad głową, na przykład w postaci altany lub specjalnych, eleganckich namiotów.  Ani na Was, ani na urzędnika lub księdza, a także na gości nie może przecież padać deszcz. Hotel Best INN zapewnia namiot  na 100 osób wraz z altana. Dla każdego z Waszych gości zapewniamy miejsce siedzace.  Nie mniej istotne jest także odpowiednie nagłośnienie oraz muzyka towarzysząca ceremonii, jak również wystrój: kwiaty przy ołtarzu, dywan prowadzący do miejsca ślubu oraz inne dekoracje. Przygotowując się do tak specyficznej ceremonii, jeśli chcecie uniknąć niemiłych sytuacji, musicie brać pod uwagę wskazówki dawane przez urzędnika lub księdza. Dekoracje kwiatami i alejke ślubną wykonuje dla nas Kwiaciarnia Niebieska z Białych Błot : www.slub.niebieska.com .

Decorative place for ceremonies or entertainments. Outdoor reception under tents and trees

Wedding path and decorations for newlyweds. In Nature in the garden.

Szczegóły dotyczace organizacji ślubu w plenerze możecie omówić z naszym konultantem panem Danielem, który czeka na Wasze pytania pod numerem tel. 601662204 

 

Galeria zdjęć z wybranych wesel zorganizowanych w Hotelu ***Best INN Restauracji