Sale weselne w Hotelu Best Inn

Organizacja przyjęcia weselnego


Pięknie urządzony ogród, otaczający las, wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna obsługa powodują, że Hotel Best Inn jest idealnym miejscem na zorganizowanie własnego wesela. Całość uzupełnia przestronna i elegancko urządzona sala, w której swobodnie zmieści się ponad 100 osób. Narzeczonym, którzy zdecydują się na nasze sale weselne zapewniamy pełną dekorację stołów i sali. Na życzenie możemy także przygotować dekoracje w kościele, wiązanki ślubne, czy upominki dla gości weselnych.Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez powoduje, że dostarczamy Państwu usługi najwyższej jakości.

dekoracja sali – zdjęcia  ,     zdjęcia ogrodu 

Menu


Dla większości narzeczonych organizujących u nas swoje wesele najważniejsze jest jedzenie. Swoim gościom zapewniamy duży wybór przystawek, zup, dań głównych, deserów i zakąsek oraz wysoką jakość ich wykonania i podania. Naszą specjalnością są dania kuchni polskiej, ale nie boimy się wyzwań i oferujemy także inne smaki niespotykane na co dzień. Na specjalne życzenie serwujemy gościom weselnym pieczonego prosiaka, pieczonego indyka, stół wiejski czy fontannę czekoladową.

Dodatkowe propozycje


Wesele to dla większości narzeczonych najważniejszy dzień w życiu, który ma być idealny i niezapomniany. W celu jego uatrakcyjnienia możemy zaproponować występ magika i pokaz tańca towarzyskiego. Narzeczonym w prezencie ślubnym oferujemy apartament małżeński DE LUX. Na życzenie gości przygotowujemy romantyczną dekorację pokoju, muzykę i szampana. Pokoje o preferencyjnych cenach można zarezerwować także dla gości weselnych.

Pieczony prosiak w serwowany gościom w ogrodzie Hotelu Best INN – zdjęcia 

Nowość : Wesela w plenerze w Hotelu Best INN

Galeria zdjęć z wybranych wesel zorganizowanych w Hotelu ***Best INN Restauracji